Thursday, 22 March 1398 11:08

اجاره طلایاب Featured

Written by فلزیاب
Rate this item
(0 votes)

فلزیاب و سنگ و مواد معدنی و ذرات  

در عملیات با فلزیاب موانع علائم و جریان و انرژی و امواج از مواد معدنی و منابع و هدف میتواند یک علامت ترکیبی را برای سیستم فلزیاب پدید اورند .

 اهداف و مواد معدنی و منابع هر کدام به تنهائی دارای علائم وجریان و انرژی و نیروخاص خود میباشد درصورتیکه منابع و مواد معدنی و اهداف  در کنار یکدیگر قرار بگیرد میتواند علامت ترکیبی از علائم مربوط به کنار یکدیگر قرار گرفتن را از دید سیستم فلزیاب یا طلایاب یا گنج یاب شکل دهد و در بعضی مواقع این امواج و جریان و انرژی و فرکانس به همدیگر نزدیک میباشد و این نزدیکی از نظر علائم میتواند توان تشخیص سیستم فلزیاب را در جدا سازی منابع نزدیک به هم دچار بی تعادلی از حالت اولیه علائم مربوط به هدف را ایجاد نماید.

سنگها و مواد معدنی و منابع به دلیل شرایط در هم امیختگی میتواند نسبت به علائم سیستم فلزیاب یا طلایاب یا گنج یاب وضعیت هدف مورد نظر اپراتور را که در تنظیمات تعیین گردیده است ایجاد نماید و سیستمهای فلزیاب که دارای تنظیمات تفکیک و تشخیص EDIT یا VDI DISC و سطح و حجم ترشهولد THRESHOLD یا تارگت ایکس TARGET X نمی باشد مشکلات بیشتری نسبت به شرایط دیگر سیستمهای پیشرفته فلزیاب که دارای تنظیمات تفکیک و تشخیص EDIT یا VDI DISC و سطح و حجم ترشهولد THRESHOLD یا تارگت ایکس TARGET X میباشد را داراباشد.

فلزیاب و معدنیاب و رادار زمینی دستی و دیگر سیستمهای یابنده نمی توانند بیشتر کانالهای انحرافی از هم تشخیص داده یا جدا نماید مگر یک اپراتور حرفه ای و با تجربه که بتواند با انجام عملیات تنظیم متناسب سیستم فلزیاب را به حد مطلوب در تشخیص در ان وضعیت برساند.

 ذرات و مواد معدنی و منابع صحنه کار میتواند سیستم فلزیاب را منحرف نماید.

حالت توده ای متفاوت یا تراکم زیاد یک نوع مواد معدنی یا منابع با دیگر منابع در یک منطقه یا صحنه کار میتواند شرایطی را پدید اورد که علائم شبیه به هدف مورد نظر را که در سیستم تنظیم گردیده است پدید اورده و موجب واکنش سیستم فلزیاب به این نقطه یا محدوده با توده متفاوت گردد و این نوع توده ها یا تراکم بالا مواد معدنی و منابع به راحتی خود را به شکا یم هدف با ابعاد بزرگ نشان میدهد.

بیشتر مواقع ذرات یا منابع مزاحم که مورد نظر اپراتور نمی باشد خود را به شکل یک هدف کوچک از دید سیستم فلزیاب نشان میدهد.

اجاره طلایاب امری است بیهوده است زیرا اجاره طلایاب یا فلزیاب یا گنج یاب موارد خاص خود را دارد زمانیکه یک مبلغ بایت اجاره میدهید میتوانید با هزینه چند شب اجاره طلایاب یا دستگاه فلزیاب خریده و خود شما بر روی سیستم فلزیاب یا طلایاب خود تجربه کسب نموده و همیشه و همه حال در اختیار خود شما میباشد حال موفق گردید یا موفق نشوید ضمناً طلایاب همان فلزیاب است .

برای مطالعه بقیه صفحات بر روی HOME بالا در سمت چپ صفحه  یا عدد صفحات در پائین هر صفحه کلیک نمائید.

تماس برای مشاوره و خرید 09123800094 مشاهده محصولات و مشاوره WWW.TJA777.COM

ادرس کانال تلگرام    @FELEZYABBOTیا شماره 09123800094  را در تلگرام ثبت یا SAVE نمائید درخواست کاتالوک ارسال نموده تا از طریق تلگرام برای شما ارسال گردد.

منبع کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

 

Read 2598 times