Thursday, 22 March 1398 11:08

دانلود مدار فلزیاب Featured

Written by فلزیاب
Rate this item
(0 votes)

فلزیاب و کار در قبرستان یا اماکن متبرکه یا باستانی

با فلزیاب در مناطق قبرستان یا قلعه های قدیمی یا محل زندگی انسانها در قدیم و شهرهای باستانی نمی توان با حد مطلوب بهره برده زیرا این نوع مناطق دارای الودگی ساختار ترکیب مصالح ساختمانی و تغییر در لایه های زمین میباشد و همین امر میتواند تشخیص یک دستگاه فلزیاب را ضعیف نماید کار با فلزیاب در محدوه ای که قبرستان یا اماکن متبرکه یا مساجد یا قلعه قدیمی وجود دارد توان کاربردی سیستمهای یابنده یا فلزیاب دنیا  بسیار کاهش میابد بخصوص اگر بدنبال اهداف باستانی باشید.

 پدیده حفره ها یا چاه ها یا قبرها یا زباله های باستانی و مصالح ساختمانی یا هر تغییر که لایه های روی و زیرین زمین را تغییر دهد  موجب کاهش مقاومت زمین در ان نقاط متفاوت گردیده و تمایل جذب یا واکنش علائم سیستمها فلزیاب یا طلایاب یا گنج یاب به این نقاط افزایش میابد.

حفره ها بر روی علائم سیستم فلزیاب اثر شکست جریانات را پدید میاورد و سیستم فلزیاب را به سمت خود متمایل مینمایند البته این نوع حفره ها که بر روی عملکرد فلزیاب اثر زیادی میگذارد مربوط به مناطقی میباشد که مدت زیادی یا بسیار طولانی از حفاری ان نقطه گذشته باشد بخصوص اگر در ان نقاط اهداف باستانی یا گنج وجود داشته باشد و علائم این اثارباستانی از اینگونه حفره ها یا سست بودن ان لایه زمین به سمت سطح زمین میرسد یا منتقل میگردد و همین عامل میتواند تراکم علائم در ان نقطه حفاری شده یا سست بیشتر نموده و سیستمهای فلزیاب دنیا به ان نقطه یا محدوده سست تر یا نرم تر مرکز هدف از خود نشان میدهد.

حفره ها از دید سیستم فلزیاب هر گونه تغییردر لایه های زمین میباشد که با منابع صحنه کار متفاوت باشد و این تفاوت میتواند به علائم سیستم فلزیاب پاسخ دهد.

البته سیستمهای فلزیاب که دارای توانائی تفکیک و سطح و حجم یا تنظیمات تفکیک و تشخیص EDIT یا VDI DISC و سطح و حجم ترشهولد THRESHOLD یا تارگت ایکس TARGET X میباشد به اپراتور یا کاربر این اجازه را میدهد که با تغییر این تنظیمات محدوده حفره یا منابع دیگر یا ذرات مزاحم را تشخیص دهد مهارت و تجربه اپراتور یا کاربر مطرح است که عامل موفقیت را افزایش میدهد.

 

دانلود مدار فلزیاب که از روی اینترنت مینمائید مطمعناً کامل نمی باشد تا از ان بتوانید یک فلزیاب حرفه ای و پرقدرت و دارای تنظیمات تفکیک و تشخیص EDIT یا VDI DISC و سطح و حجم ترشهولد THRESHOLD یا تارگت ایکس TARGET X باشد را بسازید.

 

برای مطالعه بقیه صفحات بر روی HOME بالا در سمت چپ صفحه  یا عدد صفحات در پائین هر صفحه کلیک نمائید.

تماس برای مشاوره و خرید 09123800094 مشاهده محصولات و مشاوره WWW.TJA777.COM

ادرس کانال تلگرام    @FELEZYABBOTیا شماره 09123800094  را در تلگرام ثبت یا SAVE نمائید درخواست کاتالوک ارسال نموده تا از طریق تلگرام برای شما ارسال گردد.

منبع کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

Read 2263 times