Thursday, 22 March 1398 11:08

مدار فلزیاب قوی Featured

Written by فلزیاب
Rate this item
(0 votes)

فلزیاب و استخوان یا زباله باستانی

فلزیاب بر روی یک سری از منابع واکنش مانند طلا از خود نشان میدهد و این امر مربوط به تمامی فلزیاب های دنیا میباشد.

این منابع میتواند مانند استخوان و منابع دارای کلسیم یا ترکیبات این چنینی مانند خرده گوزه یا سفال یا ذغال و کربن باشد ومنابعی که دارای تغییرات کربن دوازده به چهارده شده باشد یا تغییرات یونی را پذیرفته باشد میتواند خود را شبیه به یک هدف غیر اهنی بخصوص طلا GOLD باشد.

در نتیجه در عملیات جستجو اهداف این منابع با فلزیاب یا طلایاب یا گنج یاب میتواند مزاحمت برای یک کاوش عملیات خوب به انجام رساند و در مناطقی که افراد به دنبال اثار باستانی میباشند وجود این نوع اهداف مزاحم از قدرت و سرعت عمل سیستم فلزیاب میکاهد و یکی از دلایلی که ابراز میگردد در مناطق باستانی قلعه ها و شهرها قدیمی و اماکن متبرکه و مساجد و قبرستانها نمی توان بخوبی با سیستم فلزیاب عمل نمود اینگونه تغییرات نیز میباشد.

پراکنده بودن چنین منابعی در صحنه کار فلزیاب و اپراتور را کاملاً در رسیدن به هدف اصلی منحرف مینماید و سرعت واکنش سیستم فلزیاب را در تفکیک و تشخص DISCRIMINATION نیز کاهش میابد.

 سفال یا ترکیبات این چنینی در حالت ساخته کامل که نشکسته یا نابود نشده باشد بر روی سیستمهای فلزیاب یا یابنده واکنش ایجاد نمی نماید  فقط اثار تخریب شده یا شکسته که دچار تغییرات شده است بر روی سیستم فلزیاب اثر بیشتری خواهد گذاشت.

تشخیص این چنین منابع با تغییر عدد سطح و حجم ترشهولد THRESHOLD یا تارگت ایکس TARGET X قابل رفع میباشد تا از خطا سیستم فلزیاب تا حد ممکن بکاهد و تفاوت این نوع منابع از هدف اصلی را مشخص نماید.

 

مدار فلزیاب قوی در اختیار عموم از طریق طراحان سیستمهای فلزیاب فوق پیشرفته قرار نمیگیرد و هر نوع مدار فلزیاب یا نقشه فلزیاب بصورت عموم در اختیار همگان قرار بگیرد مربوط به یک فلزیاب پالسی یا ساده میباشد که توانائی بالای ندارد .

 

برای مطالعه بقیه صفحات بر روی HOME بالا در سمت چپ صفحه  یا عدد صفحات در پائین هر صفحه کلیک نمائید.

تماس برای مشاوره و خرید 09123800094 مشاهده محصولات و مشاوره WWW.TJA777.COM

ادرس کانال تلگرام    @FELEZYABBOTیا شماره 09123800094  را در تلگرام ثبت یا SAVE نمائید درخواست کاتالوک ارسال نموده تا از طریق تلگرام برای شما ارسال گردد.

منبع کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

 

Read 2960 times